Sanatla Dayanışma’ya eser yükleyebiliyor muyum?

Eser Bağış Formu‘nu doldurarak gerekli eser bilgilerini yükleyebilirsiniz. Ekibimiz eser bilgilerini inceledikten sonra eseriniz sayfaya eklenecektir. Eser bilgilerinde bir eksiklik olması durumunda sizinle iletişime geçeceğiz. 

Sanatla Dayanışma Platformuna başka bir sanatçıya ait olan, daha önce satın almış olduğum bir eseri yükleyebiliyor muyum?

Platforma sadece sanatçılar, kendi orijinal işleri ile katılabilirler. 

Eserimi yükledikten sonra ne kadar süre sonra sayfada görebilirim?

Eserlerinizin sitede aktif olarak görünmesi ekiplerin yoğunluğuna göre 5-7 gün sürebilir. 

Bağışlanan eserler için bir teknik/malzeme sınırlaması var mı? 

Video, tuval, desen, fotoğraf, heykel, gravür gibi farklı tekniklerle üretilmiş işler bağışlayabilirsiniz. Sitemizde sadece sanat eserlerine yer vermekteyiz. 

Birden fazla eser bağışlayabilir miyim?

Her sanatçı sadece bir eser ile Sanat ile Dayanışma platformuna katılmaktadır. 

Eseri sanatsevere nasıl teslim edeceğim?

Eseriniz bağışlandıktan sonra, sizi ve eserinizi alan sanatseveri ortak bir mailde buluşturuyoruz. Bu maile yanıt vererek eser teslimatı ile ilgili detayları eserini alan kişi ile sizin konuşmanız gerekiyor. Eseri dilerseniz elden teslim edebilir ya da güvenli bir taşıma yönetimi ile sanatsevere gönderebilirsiniz. Lojistik maliyetler alıcıya aittir. 

Çerçeveli eser bağışlayabiliyor muyuz?

Hem çerçeveli hem de çerçevesiz eser bağışlayabiliyorsunuz. Formunuzu doldururken lütfen bu bilgiyi net olarak verin. Çerçeveli eserlerin teslimat sırasında hasar görmemesi için doğru bir paketleme yapmak sanatçının sorumluluğundadır. 

Sitede eserim ‘ayırtıldı’ olarak görünüyor, bunun anlamı nedir?

Sitemizden eser alan kişiler, bağış yaptıklarını gösteren dekontu bize ulaştırdıktan sonra bağışın gerçekleştiğine dair kontrolleri yapıyoruz. Bu süreçte sistem başka birinin almasını önlemek amaçlı eseri satışa kapatıyor ve ayırtıldı olarak gösteriyor. Dekont bilgisi onaylandıktan sonra bağış tamamlanıyor ve aynı yerde ‘bağışlandı’ yazısı çıkıyor.

Eser Sertifikasını nasıl hazırlarım?

Lütfen örnek için tıklayın.

Eserimi nasıl paketler ve gönderirim?

Lütfen bilgi için tıklayın

Scroll to Top