Lütfen websitesinde görünmesini isteyeceğiniz şekilde yazınız.
Lütfen BOY x EN x YÜKSEKLİK BİRİM şeklinde birer boşluk bırakarak yazınız. (Örn: cm cinsinden ise 10 x 20 cm veya 10 x 20 x 35 cm | px cinsinden ise 1920 x 1080 px)
Sadece edisyonlu olan baskı/fotoğraf gibi işler için doldurulması gereklidir. Lütfen bağışladığınız eserin toplam kaç edisyondan kaçıncısı olduğunu da belirtin. (örnek: ed. 3/10+1 AP)
Bu bölüm sadece video eserler ile ilgilidir. Eğer video eser yüklemediyseniz bu alanı boş geçebilirsiniz. Örnek: Vimeo, Youtube
Lütfen TL olarak eser fiyatını yazınız ve eser fiyatını kendiniz belirleyiniz. Sanatla Dayanışma platformu eser fiyatlandırma konusunda destek vermemektedir. (Örnek: 20000)
Lütfen telefonun numaranızı boşluk bırakmadan örnekteki şekilde yazınız. Örnek: 0530000000
Ek notlarınız var ise buraya yazabilirsiniz. (Örnek: eser çerçeveli, sadece kağıt olarak teslim edilecektir.) Notunuz yok ise boş bırakabilirsiniz.
Eser görselinizi buradan yükleyebilirsiniz. Eserlerinizi jpeg ya da png formatında yükleyebilirsiniz. Websitesinin hızlı çalışması için maksimum 5 MB olmasına dikkat ederseniz seviniriz. Video eserler için TEK frame şeklinde yükleme yapabilirsiniz. Lütfen eser görsel ismini yüklerken sanatçı_ismi_eser_ismi formatında yükleyiniz. Websitesine her sanatçıdan sadece TEK bir eser koyulacaktır, lütfen sadece tek bir form doldurunuz.

Gönderdiğim eserin Sanatla Dayanışma sitesinde depreme bağış amaçlı yer almasını onaylıyorum.

Eserin platform üzerinden alınması durumunda, eser teslimatını eseri alan kişi ile koordineli bir şekilde ben yapacağım.

Eserin teslimatı gerçekleştikten sonra Sanatla Dayanışma platformunu bilgilendireceğim.

Sunmuş olduğum eser farklı platformlarda şu anda satışa açık olarak sergilenmemektedir.

Eserin satışını farklı bir platformdan gerçekleştirdiğim takdirde Sanatla Dayanışma’yı e-mail ile bilgilendireceğim.

Paylaştığım eser orijinaldir ve bana aittir. Telif haklarıyla ilgili oluşabilecek her konunun sorumluluğu bana aittir.

İletişim bilgilerimin Sanatla Dayanışma platformunun koleksiyonerlerle iletişim kurulurken kullanılmasını onaylıyorum.

Scroll to Top